אודות אוטו סנטר – מכירת רכבים וליסינג פרטי

אוטו סנטר מבית קשר רנט א.קאר הזכיינית של  Hertz בישראל ומ קבוצת מאיר בע"מ (קבוצת הרכב המובילה בישראל – יבואנית וולוו והונדה) מובילה סטנדרט חדש בתחום מכירת רכב יד שנייה מפרטי, ליסינג או השכרה.

אוטו סנטר מונה 17 סניפים בפריסה ארצית, המשמשים לקנייה ומכירה של כלי רכב יד 2, 0 ק"מ, טרייד אין ולצורך אחסון ותפעול. בנוסף, החברה מבצעת עסקאות ליסינג לרכבים חדשים ומשומשים.

אוטו סנטר הוקמה בשנת 2000 ומציעה ללקוחותיה מגוון רכבים הנמכרים עם אחריות, אפשרויות מימון מגוונות ועסקאות "טרייד-אין" לרכב שבבעלותם.

תהליך קניית הרכב באוטו סנטר הוא מהיר ואפקטיבי, המכוניות הנמכרות עוברות בדיקות קפדניות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר והכל תוך אמינות ושקיפות מלאה ללקוח.

קונים רכב? בואו לראות מה יש לנו להציע

אוטו סנטר מציעה מגוון רחב ואיכותי של רכבים למכירה מיד פרטית, ליסינג והשכרה. כמו כן, היא "הטרייד אין" הרשמי של יבואן הונדה בארץ.
הרשת מונה סניפים בפריסה ארצית (לרשימת הסניפים), אליהם אפשר להגיע בקלות בעזרת אפליקציית הניווט Waze.
בואו להתרשם ממלאי כלי הרכב הגדול והמגוון המוצע למכירה באתר האינטרנט שלנו. לחצו כאן לחיפוש רכב. כל כלי הרכב נבדקים אצלנו ומטופלים ביסודיות. מצבו של הרכב ודו"ח הטיפולים המלא עומד לרשות הלקוח ונמסר לו במעמד הקנייה.

לפרטים נוספים מנציג שירות אישי, אנא צרו עמנו קשר או חייגו 2332*

אוטו סנטר דוגלת במתן שירות נגיש לאוכלוסיה בעלת מוגבלות.
הממונה בתפקיד רכז נגישות הינו גילי משולם.
דוא"ל:[email protected]

להלן אמות המידה של פיהן פועלת החברה בנושא חשוב זה:

  • החברה מתחייבת לקבוע תנאים אשר יבטיחו את מתן השירות לאנשים עם מוגבלות באופן שוויוני, ברמת נוחות, איכות ובטיחות כפי שניתנת לכלל הציבור.
  • חל איסור על כלל עובדי החברה להפליה ופגיעה בכבודו של אדם עם מוגבלות.
  • החברה מתחייבת לביצוע התאמה של כלל  המבנים בהם ניתן שירות ללקוחות  בהתאם להנחיית החוק בנושא הנגישות.

אל תאמין לנו בדוק אותנו!

בעולם של עסקאות רכב פרטיות, עם מרכיבי סיכון מובנים, אוטו סנטר מזמינה אותך לבדוק את שירותיה, שעוצבו במיוחד בשבילך. כדי להבטיח את שביעות רצונך מתהליך רכישת רכב.

בדיקות קפדניות

רשת אוטו סנטר מתמחה במכירה וברכישה של כלי רכב יד שניה ומבצעת גם עסקאות "טרייד אין". המכוניות הנמכרות באוטו סנטר עוברות סדרה של בדיקות קפדניות, במטרה למסור אותן ללקוח במצב מיטבי. בנוסף, המכוניות נמסרות עם חזות מחודשת.

אחריות מקיפה

לרכב למשך שנה ל- 10 מערכות ברכב, כגון: רדיאטור, אלטרנטור, גיר, מנוע, מדחס מזגן, משאבות וכו'. כראיה לאמון שנותנת אוטו סנטר במכוניות שמציעה, זוכים כלי הרכב בתעודת אחריות לשנה. *בכפוף לתקנון.

כל השירותים במקום אחד

קבלת הפנים באוטו סנטר כוללת את כל השירותים במקום אחד: ברשת אוטו סנטר קונים רכב במהירות, במקום סניף דואר לצורך העברת הבעלות, חניית לקוחות, פינת קפהונציגים מסבירי פנים.

אמות המידה אמריקאיות

רשת אוטו סנטר מקבוצת מאיר, קבוצת הרכב המובילה בישראל, הוקמה בשנת 2000 . הרשת מובילה סטנדרט חדש בענף הרכב יד שניה, שטרם הוכר כמותו בישראל. אוטו סנטר הוקמה, לפי אמות המידה האמריקאיות, שבמרכזן עומדים ערכי אמינות, מומחיות, שירות יעילות ונוחות.

מבצעי החודש באוטו סנטר!

מבצעי הרכב האטרקטיביים ביותר, עכשיו בזירת המבצעים של אוטו סנטר - אל תפספסו

page loader