אפשרויות מימון קיימות לקניית רכב יד שניה

אפשרויות מימון לרכב
אוקטובר 28, 2022

למרות שקניית רכב היא חיונית עבור כמעט כל משק בית, הסכום שיידרש לשלם עלול להיות גבוה מידי עבור לקוחות רבים. אפשרות אחת תהיה לחסוך כסף במשך תקופה ארוכה או לחילופין לנסות ולשכנע את הבנק לקבל הלוואה לרכישת רכב.

שתי האופציות אינן קלות כלל: בראשונה להמתין תקופה ארוכה והשנייה תלויה בקו האשראי ובהסכמת הבנק להעמיד הלוואה ללקוח. למרות שמקובל לחשוב כי אפשרויות מימון לרכב רלוונטיות רק לקניית רכב יד ראשונה מהיבואן, אפשרויות מימון לקניית רכב יד שניה הן פופולריות וקלות יחסית להשגה.

מהי שיטת המימון לרכב וכיצד היא עובדת?

פעמים רבות, הצורך המיידי ברכב, אינו מתיישב עם התקציב הקיים, והאפשרות לצמצם התחייבויות והחזרים עבור צרכים אחרים תראה כאופציה הכדאית ביותר.

דווקא במקרים כאלו, מימון לרכב יד שניה יכול להיות הפתרון הטוב והמתאים ביותר.

שיטות המימון השונות, מאפשרות לרכוש רכב עם הון עצמי ראשוני הנדרש עבור הרכב הנבחר.

כלומר, משפחה יכולה לרכוש את הרכב, לקבל אותו כבר באותו היום ולפרוס את התשלומים לתקופה ארוכה כך שגובה התשלומים החודשיים יתאים לתקציב המשפחתי. זוהי דרך מצוינת לרכישת רכב במיוחד עבור מי שאין ברשותו את כל סכום עלות הרכב, אך עדיין זקוק לרכב באופן מיידי.

כדי להסביר איך עובדת שיטת המימון לקניית רכב יד שניה, נפרט כי בעת הרכישה נדרש לתת מקדמה בהתאם לסכום המצוי עבור הרכב. את יתרת הסכום ניתן לחלק עד ל-60 תשלומים חודשיים, כלומר לחמש שנים. בדרך זו, ניתן לרכוש רכב יד שניה איכותי וטוב גם אם אינו בתקציב המשפחתי, מבלי לוותר או לצמצם הוצאות אחרות.

אפשרות למימון רכב יד שניה באוטו סנטר

בדומה לקבלת הלוואה למטרות אחרות, קבלת מימון עבור הרכב יכול להסתכם בתהליך קצר ופשוט, כך שכל משפחה יכולה למצוא את הרכב הדרוש לה. חברת אוטו סנטר מציעה ללקוחותיה אפשרויות מימון לרכב יד שניה בתנאים נוחים ואטרקטיביים במיוחד: מימון לרכבי אפס קילומטרים, החזרי תשלומים בריבית קבועה צמודה למדד תנאים מיוחדים לחברי מועדוני צרכנות שונים, לבעלי דירוג אשראי גבוה וכן מבצעים מעת לעת.

בחירת מסלול למימון בהתאם לצורך

כל לקוח המעוניין במימון לקניית רכב, עובר תהליך של בירור צרכים כדי להבין מה המסלול שיהיה הטוב ביותר עבורו. למשל, ניתן לקבל הלוואה עד ל-85% מעלות הרכב, כך שנדרש להפקיד סכום התחלתי של 15% בלבד. את התשלומים החודשיים ניתן לפרוס עד 60 תשלומים שווים, כאשר הרכב עצמו משמש בטוחה להלוואה.

כל מסלולי המימון ניתנים באופן פרטי ללקוח בהתאם ליכולתו, צרכיו, הרכב הנרכש, דירוג האשראי וכדומה, כאשר ניתן להגיש את הבקשה באופן דיגיטלי קל ונוח, באמצעים מאובטחים תוך שמירה על הפרטיות. אישור בקשת הלוואה ניתן לאחר בדיקת חיווי אשראי ותקינות כרטיס אשראי של מגיש הבקשה.

לסיכום, אוטו סנטר מציעה לקנות רכב חדש באמצעות ותוכניות מימון המותאמות לכל לקוח לפי צרכיו האישיים, יכולותיו וסגנון התשלום המועדף עליו. כך ניתן ליהנות מרכב מצוין עם פריסת תשלומים נוחה במיוחד גם אין את כל הסכום המלא.

למידע נוסף על אפשרויות מימון דרך אוטו סנטר, השאירו את פרטיכם בעמוד הבא ונציג יחזור אליכם בהקדם!

page loader