קניית רכב בתשלומים – להתחדש עכשיו ולשלם אחר כך

קניית רכב יד 2 בתשלומים
מאי 27, 2020

גם בימים של חוסר ודאות כלכלית ניתן לבצע מהלך בטוח, שיאפשר לכם להתחדש ברכב יד שנייה. הכירו את מסלול הרכישה הייחודי של "אוטו סנטר", שמאפשר לכם לרכוש רכב היום ולהתחיל לשלם על המכונית רק בעוד שלושה חודשים ובנוסף מבטיח שהמכונית תירכש מכם בחזרה.

אחרי תקופה ארוכה שבה אזרחי ישראל הסתגרו בבתים ועסקים רבים היו סגורים עקב נגיף הקורונה, הוסרו המגבלות והאיסורים – אבל המציאות מלמדת שנגיף הקורונה משפיע על כל תחומי החיים שלנו:

העבודה מהבית והלמידה מרחוק הפכו להיות חלק מהשגרה, רבים בילו יותר זמן עם המשפחה, נסיעות עסקים לא צפויות להתחדש בעתיד הקרוב ואת מקומם יתפסו שיחות ועידה בווידאו. במקביל, שוק העבודה עבר טלטלה ולמעלה ממיליון ישראלים הפכו למובטלים או יצאו לחל"ת לפרק זמן לא ברור. המשמעות ברורה: החודשים הקרובים יהיו תקופה שבה כל הוצאה תתבטא בחשיבות ובחיוניות שלה במשקי הבית השונים.

משבר הקורונה שינה לא רק את שוק התעסוקה, אלא גם את השוק הפיננסי. הבנקים הגדולים הבינו את המצוקה והציעו לבעלי משכנתאות אפשרות להקפיא את תשלומי המשכנתא לשלושה או ארבעה חודשים. משרד האוצר יצר חבילת הטבות ומענקים לבעלי עסקים, עצמאים ומפוטרים שכוללות הגדלת מסגרת אשראי, אורכה לתשלומי מע"מ, דחיית תשלומי חובה, הקלות במגבלת האשראי והגדלת המסגרת לבעלי עסקים וכן מענקים שונים.

גמישות פיננסית הפכה לחלק הכרחי במציאות הנוכחית.

מסלולים משתלמים לרכישת רכב יד 2 באוטו סנטר

עם החזרה לשגרה, חברות מסחריות ואנשים פרטיים לא ייפרדו במהרה ממאה אלף שקלים ויותר על רכישת מכונית חדשה וכניסה להתחייבות כספית ארוכת טווח. גם החשש מנסיעה בתחבורה הציבורית וההתקהלות באוטובוסים ורכבות תשפיע, כך שנראה כי שוק מכוניות יד שנייה מתחיל לשגשג. אנחנו צפויים לראות מכוניות ליסינג חדשות יחסית, שיהיו זמינות עבור הלקוחות במחירים אטרקטיביים כמכוניות "יד שנייה".

אותה גמישות פיננסית מאפיינת תחומים שונים ועתה היא מגיעה גם לתחום הרכב.

חברת אוטו סנטר היא הראשונה בישראל להציע מסלול יוצא דופן לרכישת רכב יד שנייה בתקופת הקורונה וחוסר הוודאות הכלכלית – לבצע עסקה לרכישת רכב, לקבל את המכונית ולהתחיל את התשלום עליה רק לאחר שלושה חודשים.

57 תשלומים עבור הרכב, החל מהחודש הרביעי

הכדאיות הכלכלית של רכישת רכב יד שנייה, יחד עם הגמישות הפיננסית של העסקה, הופכת את המהלך של אוטו סנטר לכזה המקל על ציבור הרוכשים והלקוחות. אם תרכשו רכב יד שנייה במסגרת מסלול הרכישה המיוחד, אתם תהיו זכאים להתחיל לשלם על המכונית רק לאחר שלושה חודשים וזאת כנגד פיקדון לביטחון בכרטיס אשראי בגובה 10% מסך כל העסקה. לאחר שלושת החודשים תשולם המקדמה וכן תשלום הראשון של 90% הנותרים. בסך הכול תשלמו 57 תשלומים עבור הרכב, החל מהחודש הרביעי – פריסת תשלומים נוחה במיוחד.

מסלול Buy Back מאפשר לכם למכור את המכונית לאוטו סנטר

בימים של חוסר ודאות כלכלית כמו הימים האלה, אתם רוצים להרגיש בטוחים בכך שכל שקל שאתם מוציאים מושקע בדבר הנכון. מכירת רכב היא לא פעם פרויקט שלוקח זמן רב ובמהלכו אתם לעתים מתפשרים על המחיר הרבה מעבר למה שחשבתם רק כדי למכור אותו.

ובכן, בתום שלוש שנים יתאפשר לכל רוכש רכב למכור את הרכב לאוטו סנטר במסלול מיוחד במחיר מחירון לאחר הפחתות. המסלול הייחודי והבלעדי של אוטו סנטר" יכול להתקיים גם בעסקת טרייד-אין, כאשר המקדמה יכולה להיגזר להיות מסכום הזיכוי שתקבלו תמורת הרכב הישן שלכם.

מסלול הקנייה הבטוחה של אוטו סנטר

אוטו סנטר" (מקבוצת Hertz ישראל – קשר רנט א קאר), היא חברת הרכב המובילה בישראל בתחום מכירת רכבי יד שנייה מפרטי, ליסינג, השכרה וטרייד אין. עם חזרת המשק לפעילות, אוטו סנטר השיקה את מסלולי הרכישה החדשים, על מנת לסייע לכם לממש את רכישת הרכב בו אתם מעוניינים וליהנות מחוויה של התחדשות, בתנאי תשלום נוחים. רק חברה גדולה, ותיקה וחזקה שכזו יכולה להעניק לכם אפשרויות רכישה והטבות מסוג אלה, בימים של חוסר ודאות. בעת רכישה מ"אוטו סנטר" תוכלו לבצע את העברת הבעלות במקום ולהתחדש במכונית שרציתם באופן מיידי ובתנאי תשלום נוחים.

אתם מעוניינים להתחדש במכונית "יד שנייה" בתנאים מצוינים ולהתחיל לשלם רק בעוד שלושה חודשים

היכנסו למגוון דגמי המכוניות באתר "אוטו סנטר" ובחרו את הרכב הבא שלכם

page loader