איזה רכב משפחתי כדאי לקנות

איזה רכב משפחתי כדאי לקנות
יולי 30, 2018

קניית רכב שישמש גם את בני המשפחה מצריך מחשבה ותכנון מקדים. בדרך כלל מעורבים בכך שיקולים רבים: מהמצב הכלכלי ואפשרויות המימון, דרך התפתחות המשפחה בטווח הקרוב והרחוק ועד לנוחות, פרקטיות וחסכון.

אז איזה רכב מומלץ שיענה על כל הציפיות? קבלו מספר טיפים שכדאי להתייחס אליהם בתהליך הבחירה.

כמה אנשים אתם במשפחה? ומה צפוי בעתיד?

האם אתם זקוקים למכונית משפחתית סטנדרטית, אולי דווקא למיני-ואן גדולה ומרווחת ואולי אפילו למכונית וואן גדולה? חברות ייצור הרכב מציעות דגמים של רכבים משפחתיים שנעים בין מכוניות קטנות המתאימות למשפחה בתחילת הדרך ועד לרכבים גדולים, שמתאימים למשפחה גדולה ומרובת ילדים.

לפני שאתם בוחרים מכונית משפחתית כדאי לחשוב קדימה על השנים הקרובות ולבחון איפה אתם כיום ולאן אתם רוצים להגיע מבחינת התפתחות המשפחה. אם אתם מתכננים לרכוש רכב אחת לכמה שנים ולא להחליף מדי שנה או שנתיים, השקיעו במכונית שתתאים לאורך זמן.

מהו התקציב לקניית הרכב?

שאלת התקציב היא אחת השאלות הראשונות שעולות כמובן. מכוניות משפחתיות בגדלים שונים נמכרות היום מתקציב של כמה עשרות אלפי שקלים ועד למאות  אלפי שקלים. בתוך שיקולי התקציב צריך לכלול גם שיקולי מימון – כמה אחוזי מימון נצטרך לקבל? איך נקבל אותם? האם נרצה החזר חודשי קבוע או אולי קנייה במזומן? כל הדברים האלו מהווים שיקול בדרך למכונית משפחתית חדשה.

כמה דלק ואנרגיה צורכת המכונית?

לכל מכונית יש צריכת דלק שונה. בעידן שבו ההוצאה המשפחתית על הדלק יכולה להיות גבוהה מאוד ולהגיע לכמה אלפי שקלים בכל חודש, חשוב לבחון היטב איזה רכב משפחתי יהיה חסכוני יותר בדרך. אולי לבחור רכב בעל נפח מנוע קטן, אולי רכב חשמלי? אולי נפח מנוע גדול ומערכות חסכון בדלק? גם במקרה זה פנייה לחברה מקצועית תועיל יותר, שכן תוכלו לבדוק את כל הנושא מול אדם מקצועי.

האם המכונית נוחה לנו?

לכל משפחה יש שגרה משלה. יש משפחות שיוצאות מדי שבוע לטיולים בטבע וזקוקות למכונית שתכיל ציוד ותהיה נוחה לשטח, אחרות מתגוררות בעיר וסובלות מבעיות של חניה, מה שמחייב אולי רכישה של מכונית משפחתית קטנה יחסית. המכונית שאתם קונים צריכה להיות נעימה ונוחה לכם ולילדים בכל פעם שתיכנסו אליה ותסעו למקום מסוים.

אצל מי קונים את הרכב?

האם אתם קונים מאדם פרטי רכב יד שניה? האם אתם מכירים את הסיכונים שיכולים ללוות רכישה כזו? אולי דווקא החלטתם לקנות מכונית מחברה מקצועית מוסמכת? היתרונות לכך הם רבים. מאפשרויות מימון נוחות דרך אחריות של החברה ועד לאפשרות לעסקת טרייד אין שחוסכת בעלויות הקנייה. לצד כל אלו, שקט נפשי שמתבטא בכך שיש לכם אל מי לפנות ושיש כתובת לכל בעיה, שאלה או התלבטות.

קניית רכב משפחתי דרך חברה מאפשרת לכם לסקור במקום אחד כמה אפשרויות שמתאימות לכם, לשמוע מאדם מקצועי על היתרונות והחסרונות של המכונית ולעשות החלטה שקולה יותר.

למידע על אפשרויות מימון לקנית רכב משפחתי דרך אוטו סנטר,

 לייעוץ עם נציג מכירות >>> השאירו פרטים בעמוד הבא

page loader