קניית רכב חדש מליסינג – האם זה כדאי?

קניית רכב חדש
יולי 30, 2018

רכב חדש: מבצעים, מימון / ליסינג – למה זה כדאי?

בשנים האחרונות נחשפנו לעלייה הולכת וגדלה בכל הקשור למכירת מכוניות משומשות. אנשים מחליפים את המכונית שברשותם בתדירות גבוהה יותר, בגלל היצע גדול, אפשרויות תשלום נוחות, שינויים טכנולוגיים והתפתחות משפחתית ואישית. גם רמת החיים שלנו שבאה לידי ביטוי דרך המכונית שבה אנחנו נוהגים, משפיעה על השיקול האם להחליף מכונית ישנה בחדשה בכל כמה שנים.

מכוניות משומשות מוצעות כיום למכירה על ידי חברות רבות לצד מוכרים פרטיים, אך לצדן ישנה אפשרות נוספת. שימוש ברכב חדש 0 ק"מ מליסינג פרטי. חברת הליסינג יכולה להציע לא מעט יתרונות למי שרוצה להחליף את הרכב מדי כמה שנים וליהנות מרכב חדש.

למה כדאי לנהוג ברכב חדש 0 ק"מ מליסינג?

שיטת הליסינג הפרטי מסייעת למעשה למי שרוצה ליהנות מרכב חדש שלא היה בשימוש בעבר לשכור אותו לתקופת זמן של שלוש שנים ולאחר מכן לרכוש את הרכב לפי החלק היחסי שנותר לאחר קיזוז דמי השכירות.

אפשרות זו בעצם מקלה על הקונה בכל הקשור להוצאה הכספית שמלווה רכישה של רכב חדש. הקניה של רכב חדש 0 ק"מ מליסינג נעשית בהדרגה, במסגרת חוזה לטווח ארוך יחסית. בסיום התקופה ניתן לשדרג את הרכב לתקופה נוספת ובכך להמשיך ולנהוג לאורך זמן על רכב חדש.

.

אלו הם יתרונות השיטה:

    • אפשר ליהנות מהמכונית החדשה מבלי לשלם סכום כסף גבוה בבת אחת.
    • חברת ליסינג מוכרת ואמינה יוצרת אצלנו שקט נפשי. אנחנו נהנים מרכב חדש שמגיע מחברה מוכרת ויש לנו כתובת לפנות אליה.
    • חיסכון בזמן. אנחנו יכולים לבצע עסקת טרייד אין ולרכוש רכב חדש 0 ק"מ מליסינג בלי להתרוצץ, לפרסם מודעה למכירה, להתמודד עם קונים מתעניינים ולעשות משא ומתן שיכול לקחת זמן.
    • פתרון יעיל וטוב למי שלא מקבל רכב מהעבודה ורוצה ליהנות מליווי ותמיכה מקצועית לאורך הדרך מחברה מנוסה ואחראית.
  • ברוב המקרים משולבות בעסקה גם חבילות תחזוקה שמסייעות לשמור על הרכב תקין לאורך זמן.

כדי ליהנות מיתרונות הליסינג ולנהוג ברכב חדש, בלי דאגות ועם שקט נפשי לאורך זמן, חשוב מאד לבחור בחברה אמינה ומוכרת.

אחד הקריטריונים החשובים הוא ניסיון ומקצועיות. חברה שיש לה ותק בנושא, שמציעה תכניות נוחות של מימון לרכב וטרייד אין למשל, שעובדת מול יבואני הרכב המובילים ודואגת שכל רכב שתקבל הוא רכב חדש מהניילונים – היא המקום להנות מהיתרונות האלו.

page loader