האם כדאי לקנות רכב חדש מליסינג

האם כדאי לקנות רכב חדש מליסינג
פברואר 15, 2023

בשנים האחרונות נחשפנו לעלייה הולכת וגדלה בכל הקשור למכירת רכבי יד שניה. אנשים מחליפים את הרכב שברשותם בתדירות גבוהה יותר בגלל היצע גדול, אפשרויות תשלום נוחות, שינויים טכנולוגיים והתפתחות אישית. גם התקציב הקיים משפיע על השיקול כל כמה זמן לשדרג לרכב חדש יותר. רכבי יד שניה מוצעות כיום למכירה על ידי סוכנויות לצד מוכרים פרטיים, אך לצדן ישנה אפשרות נוספת – קניית רכב חדש 0 ק"מ במסלול ליסינג פרטי.

ליסינג פרטי פופולרי ומשתלם

קניית רכב חדש מליסינג זו הדרך הפשוטה ביותר לרכוש רכב חדש. ניתן לשלם עליו בתשלומים חודשיים למשך שלוש שנים ובתום התקופה להחליט האם רוצים להחזיר אותו ולהתקדם לרכב חדש יותר בעסקת טרייד אין או להשאיר את הרכב ולקנות אותו.

שיטת הליסינג הפרטי מסייעת למעשה למי שרוצה ליהנות מרכב חדש שלא היה בשימוש בעבר לשכור אותו לתקופת זמן של שלוש שנים ולאחר מכן לרכוש את הרכב לפי החלק היחסי שנותר לאחר קיזוז דמי השכירות. אפשרות זו בעצם מקלה על הקונה בכל הקשור להוצאה הכספית שמלווה ברכישה של רכב חדש.

רכבי אפס קילומטר

החלום לרכב חדש מהיצרן, שניתן לבחור את צבעו ואת רשימת האביזרים הנלווים, כזה שמגיע עטוף בניילונים ועם ריח חדש יכול להיות ממש במרחק נגיעה כאשר בוחרים לרכוש אותו בעסקת ליסינג מול סוכנות רכב מוכרת ואמינה.
אחת האפשרויות המוצעות היא רכב חדש מליסינג עם אפס קילומטר. הקניה של רכב חדש מליסינג נעשית בהדרגה ובסיום התקופה ניתן לשדרג את הרכב לתקופה נוספת ובכך להמשיך ולנהוג לאורך זמן על רכב חדש, או לבצע טרייד אין.

כיצד סוכנויות מבצעות עסקת ליסינג על רכבים חדשים?

ניתן לרכוש רכב חדש שלא דרך היבואן, ללא בעלים קודמים, במסלול תשלומים נוח יותר וללא צורך בקבלת הלוואות מגופי אשראי שונים. כיוון שזוהי אופציה פופולרית ומבוקשת, דואגות הסוכנויות להיערך עם מגוון דגמים גדול שיתאים לכל צורך- פרייבט, משפחתיות, מיני ורכבי מנהלים.

היתרונות הבולטים ברכישת רכב חדש בליסינג

רגע לפני שמחליטים האם להזמין רכב חדש אצל היבואן או לרכוש רכב מסוכנות ליסינג כדאי להכיר את היתרונות הבולטים והחשובים ביותר במסלול זה.

אפשרות לקניית רכב חדש בתשלומים – ניתן לראות כי ההחלטה האם כדאי לקנות רכב מליסינג כמעט ברורה ומובנת במיוחד – עבור מי שאין ביכולתו להזמין רכב חדש מהיבואן, יכול לקבל את אותו רכב רק בתשלומים נוחים.
אפשר ליהנות מהמכונית החדשה מבלי לשלם סכום כסף גבוה בבת אחת. היתרון הגדול ביותר הוא גובה המקדמה- נמוך ביחס לעלות הרכב החדש. יתרון נוסף הוא תנאי תשלום נוחים ומותאמים אישית.

התחייבות קצרת טווח – מסלול ליסינג מתאים לכל אחד אשר מעוניין לנהוג על רכב חדש ואינו מעוניין להתחייב להלוואה ארוכת טווח או לרכב שיהיה עליו למכור בהמשך באופן עצמאי כאשר יחליט שהגיע הזמן לשדרוג.

אפשרות בחירה בתום העסקה – האפשרות להחזיר את הרכב או להשאירו בתום שלוש שנים, אף היא מהווה יתרון גדול, שכן כל מי שקונה רכב בליסינג יכול לשדרג את המכונית בתום שלוש השנים במידה והצרכים משתנים, או לחלופין להישאר עם הרכב האהוב כאשר היסטוריית הטיפולים שלו מוכרת וידועה.

מגוון רכבים גדול – ניתן לבחור רכב מתוך מבחר גדול של דגמים כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו את רכב החלומות שלו.

שקט נפשי – חברת ליסינג מוכרת ואמינה יוצרת אצלנו שקט נפשי. אנחנו נהנים מרכב חדש שמגיע מחברה מוכרת ויש לנו כתובת לפנות אליה.

חיסכון משמעותי בזמן – מגוון רכבים גדול בזמינות מידית, וכמו כן ניתן לבצע עסקת טרייד אין ולרכוש רכב חדש 0 ק"מ מליסינג בלי להתמודד עם המשא ומתן שכרוך במכירת הרכב הקיים באופן פרטי שיכול לקחת לא מעט זמן.

ליווי ותמיכה מקצועית – פתרון מצוין למי שלא מקבל רכב מהעבודה ורוצה ליהנות מליווי ותמיכה מקצועית לאורך הדרך מחברה מנוסה ואחראית.

תחזוקה – ברוב המקרים משולבות בעסקה שמסייעות לשמור על הרכב תקין לאורך זמן.

קנייה בטוחה של רכבי 0 קילומטר באוטו סנטר

כדי ליהנות מרכב חדש עם שקט נפשי, חשוב לבחור בחברה אמינה ומוכרת. חברת אוטו סנטר עובדת מול יבואני הרכב המובילים ביותר ומציעה מסלולי רכישה נוחים הכוללים מימון, טרייד אין וליסינג פרטי.

למידע נוסף על אפשרויות מימון לקנית רכבי 0 קילומטר דרך אוטו סנטר, השאירו את פרטיכם בעמוד הבא ונציג יחזור אליכם בהקדם!

 

page loader