מימון לקניית רכב

מימון לרכב חדש
יולי 30, 2018

על מנת לרכוש רכב חדש משנת ייצור מתקדמת, נדרש הלקוח לתזרים מזומנים גבוה יחסית,  מאחר ונדרש מימון לרכב שאינו בנמצא עבור לקוחות רבים, האפשרות היחידה עבורם היא לחסוך כסף במשך תקופה ארוכה, או לחילופין, לנסות ולשכנע את הבנק לקבל הלוואה לרכישת רכב.

אוטו סנטר מציעה תוכניות מימון לרכב חדש

2 האפשרויות אינן קלות כלל ועיקר: בראשונה נדרשת תקופה ארוכה של חיסכון ובה הנסיעה ברכב שאינו חדש ותקין דיו גורמת לעוגמת נפש: תיקונים, ריצות ואובדן ערכו האמיתי של הרכב, והשנייה תלויה בקו האשראי ובהסכמת הבנק להעמיד הלוואה ללקוח.

כידוע, קנית רכב יד שנייה ברמה גבוהה משנת ייצור מאוחרת, היא הדרך הקצרה ביותר להתקדם מבלי לשחוק את ערך המכונית מיד עם רכישתה (שלא כמו קניית רכב חדש מהיבואן). אנו באוטו סנטר מבינים את הפוטנציאל הגלום ברצון הלקוח לרכוש רכב יד שנייה, ובתנאי שהוא רכב תקין, אמין איכותי וחדיש, ומאידך, את הפער המצוי בין הרצון ליכולת.

אוטו סנטר מציעה קניית רכב חדש מבצעים ותוכניות מימון רכב חדש המותאמות לכל לקוח לפי צרכיו האישיים, יכולותיו וסגנון התשלום המועדף עליו. כך תוכלו להינות מרכב מצוין גם אם כל הסכום אינו מצוי בידיכם  עם פריסת תשלומים נוחה במיוחד במסגרת ליסינג פרטי.

ועוד דבר, אנו מאמינים כי כלי הרכב נועד לשרת את הלקוח ולא להיפך, על כן אנו ממליצים לכל לקוח "לא לקפוץ יותר מדי מעל הפופיק"….

page loader