יתרונות הטרייד אין

יולי 30, 2018

טרייד אין – כל הסיבות לבצע טרייד אין על המכונית הישנה שלכם  

עסקאות טרייד אין הפכו לחלק ממערכת המסחר שלנו בישראל. אנחנו משתמשים בכלי היעיל הזה כדי להחליף מכשירי חשמל ישנים בחדשים, ספות וכורסאות, מזרנים ועוד מגוון רחב של חפצים ופריטים. המכונית שלנו היא המוצר הכי יקר שמשתלב בעסקאות טרייד אין כיום, אך יש לא מעט אנשים שעדיין חוששים מהשיטה ומתקשים להחליט האם זה כדאי. מה הן הסיבות לבצע טרייד אין על המכונית הישנה? אנחנו כאן עם כל התשובות.

פתרון יעיל להורדת הוצאות הקנייה

עסקת טרייד אין יכולה לעזור לנו לרכוש מכונית חדשה בתנאים טובים יותר. העברת הרכב הישן מאפשרת לנו להנות מהטבות שונות – מהנחה גדולה על רכישת הרכב ועד לפריסת תשלומים נוחה יותר, תשלום מקדמה קטן יותר וכדומה, בהתאם למה שמציעות חברות שונות.

במקרים רבים, עסקת הטרייד אין מסייעת למימון של קניית הרכב החדש, כאשר חברת הטרייד אין משלמת חלק ממחיר המחירון של הרכב.

קניית מכונית חדשה בתנאים טובים

לצד צמצום או הקלה על העלויות של רכישת הרכב החדש, מציעות חברות הטרייד אין תנאים טובים בעת הרכישה עצמה. פריסת תשלומים נוחה, אחריות לטווח הארוך, שירות ייעוץ מקצועי לבחירת הרכב הנכון וכדומה. במקום לפרסם את הרכב הישן בשוק הפרטי ולהתחיל בחיפוש רכב חדש במקום אחר, אנחנו מקבלים את כל השירותים במקום אחד – בתנאים מועדפים.

כתובת ישירה ומקצועית

אחת הבעיות שמלוות את כל מי שמפרסם את רכבו למכירה או רוצה לקנות רכב חדש, היא שאלת האמינות. האם האדם שמולו אנחנו פועלים אמין, מקצועי ונכון לעסקה זאת.

אנחנו מתלבטים לא מעט לפני שאנחנו קונים כל מכונית. כשאנחנו פונים לחברה מנוסה שמתמחה במכירת מכוניות וקניית מכוניות וכמובן בעסקאות טרייד אין אנחנו יודעים שאנחנו עובדים מול גוף מקצועי, בניגוד לקנייה או מכירה מפרטיים. יש לנו כתובת לפנות אליה בכל בעיה. אנחנו יכולים להיות רגועים ולדעת שמאחורי העסקה שביצענו נמצאת חברה מוכרת, עם שם וכתובת, שאליה נוכל לפנות בכל עת.

חסכון באנרגיה ובזמן

אנחנו משקיעים לא מעט מחשבה לפני שאנחנו מוכרים או קונים רכב. לא פעם ההשקעה שלנו דורשת זמן ומאמץ רב, פגישות עם אנשים שרוצים לקנות את המכונית, שיטוט בין מוכרי רכבים וחיפוש אחר מימון במוסדות הפיננסיים. כל הדברים האלו יחד יכולים לגזול מאיתנו לא מעט זמן ואנרגיה.

פנייה לחברת טרייד אין מקצועית פירושה חסכון בזמן ומאמץ. אנחנו מבצעים את כל הפעולות הדרושות למכירת הרכב הישן ולקניית רכב חדש במקום אחד, מסודר ואחראי, שמבצע הרבה מהמטלות שאנחנו היינו צריכים לבצע באופן עצמאי אם היינו בוחרים בדרך אחרת.

עסקת טרייד אין מציעה לנו יתרונות רבים בדרך לרכב החדש. מאפשרויות מימון קלות יותר ועד לשקט נפשי, זאת בתנאי שבוחרים בחברה אמינה, מקצועית ומוכרת.

page loader