שאלות ותשובות

אתר אוטו סנטר החדש נבנה ועוצב באופן ייחודי, על מנת להעניק לכם הלקוחות חווית גלישה ידידותית ונעימה, ולהציג את מגוון השירותים שאוטו סנטר מציעה. האתר מציג את מבחר כלי הרכב למכירה, ומאפשר חיפוש חכם לאיתור הרכב הרצוי. באתר החדשני הנכם מוזמנים לשריין לכם רכב, לסנן את הרכבים שסימנתם כמועדפים לקנייה, וכמובן, ליצור קשר עם נציג מכירות של אוטו סנטר לקביעת פגישת ייעוץ וקנייה.

אוטו סנטר שייכת בבעלות מלאה לקבוצת מאיר בע"מ, יבואנית וולוו, הונדה ומקבוצת הרכב הגדולה והמובילה בישראל. חברת האם של אוטו סנטר הינה חברת Hertz(הרץ)הבינלאומית, המובילה בתחום ליסינג תפעולי ופרטי והשכרת רכב בארץ ובחו"ל.

לכל רכב מחיר המשקף את נתוניו. אנו באוטו סנטר מעניקים לקהל לקוחותינו מעטפת רחבה הכוללת הכנה מדוקדקת של הרכב (השבחה מכאנית וקוסמטית), אחריות מקיפה ומחירון רכב יד שנייה התחרותי ביותר בשוק מבין מחירוני מכוניות קיימים. אנו ממליצים תמיד לנהל משא ומתן על מחיר הרכב.

האחריות של אוטו סנטר היא המקיפה והרחבה ביותר בשוק הרכב יד שנייה. לרשות אוטו סנטר עומדת רשת המוסכים של חברת האם שלה – הרץ, רשת המוסכים (מורשי יבואן הונדה, וולוו ועוד) המבטיחה לכם הלקוחות, שקט נפשי והמשך טיפול באחריות ברכב שנרכש אצלנו. מידע נוסף על האחריות המקיפה שלנו

אוטו סנטר היא החברה היחידה בה כלי הרכב בתצוגה אינם משועבדים ומעוקלים. באוטו סנטר זכות הקניין היא זכות בסיסית של הלקוח כחלק מהזכות לקבל את המידע האמיתי והעדכני ביותר על הרכב הנרכש. במעמד הרכישה ומיד לאחר התשלום המלא, אוטו סנטר מבצעת העברת בעלות במקום בכלל הסניפים שלה, באמצעות סניף הדואר הממוקם בתוך הסניף המרכזי שלנו בנס ציונה. בסניף מרוחק, לאחר ביצוע העברת הבעלות, מקבל הלקוח העתק בפקס ובמקביל נשלח המקור לביתו בדואר רשום. רק באוטו סנטר אתם נהנים מהעברת בעלות במקום!

לאוטו סנטר מגוון רחב של כלי רכב, ממקוריות פרטית, ליסינג או השכרה. מרבית כלי הרכב מגיעים מחברת האם שלנו – הרץ. הרכבים מגיעים אלינו לאחר ששרתו בצי הליסינג או ההשכרה, טופלו והושבחו באופן מלא לקראת מכירתם. כלי רכב ממקוריות פרטית, מגיעים ממערך הטרייד אין המקצועי שלנו, הפרוס באולמות התצוגה של חברת מאיר, יבואנית וולוו, הונדה וממערך הטרייד אין בכל סניפי אוטו סנטר.

אנו באוטו סנטר מציעים לכם תכניות מימון ייחודיות, המתאימות לצרכים האישיים של כל לקוח, יכולותיו וסגנון התשלום המועדף עליו. מידע נוסף על אפשרויות מימון

במיוחד עבורך ריכזנו מדריך לרכישת מכונית משומשת.

במיוחד עבורך ריכזנו מדריך לבדיקת רכב יד 2 לפני קנייה.

לכל לקוח המעוניין לחפש ולרכוש רכב באמצעות אתר האינטרנט או לבצע טרייד אין בחברה האמינה ביותר בשוק הרכב מיד ראשונה.

page loader