ליסינג פרטי 

ליסינג פרטי – למי זה משתלם?

עם התפתחות ענף הליסינג צצה לה אפשרות נוספת בענף, שבעבר נקראה ליסינג מימוני, אבל שמה הוחלף לליסינג פרטי לאחר שהתברר שהמילה "מימוני" מרחיקה לקוחות. אפשרות זו מציעה לנהג לשכור רכב לטווח רחוק.
מה זה בעצם ליסינג פרטי?
ליסינג תיפעולי ללקוח פרטי פירושו חוזה התקשרות לתקופה מסוימת, במהלכה הרכב רשום על שם חברת הליסינג. העסקה מיועדת לנהגים שמעדיפים את נוחות השכרת הרכב בתשלומים נוחים על פני בעלות על הרכב. בסוג ליסינג זה ניתן לבחור רכב מתוך קשת רחבה של דגמים, כך שעסקה זו מתאימה לסוגי לקוחות שונים. לאחר מכן, מתחילה תקופת התקשרות הנעה סביב פרק זמן של שלוש שנים ובה הלקוח משלם סכום חודשי מסוים עבור השימוש ברכב. תשלום חודשי זה כולל את השימוש ברכב בלבד, וניתנת לו האפשרות להוסיף חבילות תחזוקה, רישוי, ביטוח חובה, כיסוי נזק ועוד.
בתום התקופה הלקוח יחזיר את הרכב ויוכל להתקדם לעסקה חדשה.

יתרונות שיטת הליסינג הפרטי

בראש ובראשונה, מי שמעדיף שלא לקנות רכב על שמו, יכול ליהנות מרכב בתנאי תשלום חודשיים נוחים. מעבר לכך, הלקוחות זוכים לנסוע ברכבים מתקדמים ללא צורך בהלוואות לוחצות.
זאת ועוד, תחלופת הרכבים בתום תקופת ההתקשרות גם היא ראויה לציון. הליסינג הפרטי מאפשר לנהג להחליף את רכבו כל כמה שנים, וכך לשדרג את רכבו או לשמור על סטנדרט קבוע לאורך זמן.
כמו כן, התקשרות עם חברת ליסינג עדיפה לאין שיעור לעומת רכישה בתנאים אחרים, דוגמת קנייה מנהג פרטי, שכן היא מציעה אמינות ושקיפות מלאה באשר לביצוע העסקה.

הליסינג הפרטי מבוצע באמצעות חברת Hertz, חברת האם של אוטו סנטר, חברה וותיקה, מוכרת ויציבה אשר מתמחה במתן שירותי ליסינג ללקוחות עסקיים ופרטיים. 

ליסינג פרטי – מיתוסים ועובדות

1. מגוון מצומצם של רכבים –  לא נכון: ניתן להשיג את רוב הדגמים הנמכרים בישראל, בהתאם לדרישות ולצרכי הנהג.
2. הלוואה בנקאית משתלמת יותר – לא נכון: תכניות ההשכרה והתשלומים נוחות לאין שיעור לעומת הלוואה בנקאית.
3. זו עסקה לא משתלמת בטווח הארוך – לא נכון: הנהג נהנה מאפשרות להשתמש ברכב חדש, ללא כל התעסקות נוספת בתהליכי הקנייה והמכירה, עם תנאי תשלום נוחים והוגנים. בתום התקופה, ניתן לרכוש את הרכב או להחליף לדגם חדיש יותר.

רוצים לשמוע עוד?  הקליקו! 

page loader